sozeroglu insaat sozeroglu insaat

Hakkımızda

Şirketimiz 24.4.2004 tarihinde Kemal Sözeroğlu ve Ali Sözeroğlu tarafından kurulmuştur.Şirket ortaklarımız uzun yıllar inşaat betonarme işlerinde çalışmış, birçok projede formenlik yapmış, daha sonra şirketleşerek betonarme inşaat taşeronlukları yapmış ve daha sonra taahhüt projelerine girmişlerdir. Taahhüt ve kaba yapı taşeronlukları alnında hizmetlerine devam etmektedirler.


Misyonumuz

Şirketimizin temel değerlerinden olan sağlamlık, güven, şeffaflık ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, yaptığımız işin sorumluluğunun bilinciyle, bilgi, birikim ve tecrübemizi günümüzün gereklilikleri ile birleştirerek marka imajımızı bir adım daha ileri taşımaktır.


Vizyonumuz

Firmamız, kalite odaklı çalışma ile inşaat sektörünün talep ettiği yerde, işgücümüzün devamlılığını sağlayacak ve müşterilerimizin ilgisini çekecek güncel teknolojik gelişmelerle uyumludur. sahip olduğumuz varlık ve değerlerimizi arttırarak sektörde söz sahibi olmak en büyük hedeflerimizdendir.


Kalite Politikamız

Konut ve ticari alan üretimi konusunda, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek;
  • Sağlam
  • Güvenilir
  • Ekonomik
  • Zamanında
kurallarını üst seviyede tutarak, tüm çalışanlarımızın katılımıyla kurulan kalite yönetim sistemimizin gereklerini yerine getirerek, çalışmalarımızı her geçen gün daha iyiye götürmek şirketimizin temel amacıdır.
sozeroglu insaat sozeroglu insaat mini